Teslimat Şartları
Tüm Ürünler l Teslimat Şartları

Çiçek Teslim Olunca E-Mail gelecek mi?

Şehir içi için verdiğiniz siparişlerin teslimat bilgisi çiçek teslim edildiği anda tarafınıza email yoluyla gönderilecektir. Siparişinizin durumunu sitemizde Sipariş Takibi sayfasından takip edebilirsiniz.

Çiçeğim Cumartesi ve Pazar günleri gider mi?

Sitemiz  her gün açıktır ve aynı gün içinde siparişiniz gitmektedir. Bayramlar ve resmi tatiller dahil senenin 365 günü çiçek gönderebilirsiniz.

Çiçeğim ne zaman gidecek?

Siparişinizi verirken aynı gün veya sonraki günlerde gönderilme tercihini kendiniz seçiyorsunuz. Çiçeğinizin aynı gün gitmesini istiyorsanız aşağıdaki tablodaki saatlerden önce siparişinizi vermiş olmanız gerekmektedir.


Pazartesi-Cumartesi Pazar
Şehir İçi 21:00'e kadar aynı gün 16:00'ya kadar aynı gün
Şehir İlçeleri 21:00'e kadar aynı gün 16:00'ya kadar aynı gün

Not : Havale/ EFT siparişlerinizin aynı gün gitmesi için ödemenizin hesaplarımıza geçiş saatinin yukarıdaki saatlerden önce olması gereklidir.

Not : Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi) ve trafiğin yoğunluğuna bağlı olarak bazı günlerde yukarıda belirtilen saatlerde değişiklik olabilmektedir.

Siparişime Yol Ücreti Dahil mi?

Bütün şehirlerin şehir merkezlerine gönderilen siparişlerde fiyata yol ücreti dahildir. Ama şehir merkezinde olmayan yerler için sipariş ekranlarında belirtilen tutarda yol ücreti alınacaktır.

Çiçek ve malzemeler

Ürün resimlerinde gözüken oyuncak, cam, renkli boncuklar gibi malzeme ve aksesuarlarda resimde gözüken malzemelerin aynısının temin edilemediği durumlarda başka bir malzeme veya aynı malzemenin başka bir rengi kullanılabilir. Mevsim çiçeklerinden oluşan aranjmanlarda mevsime bağlı olarak resimdeki çiçek bulunamadığı durumlarda aynı kalitede başka bir çiçek kullanılabilir.

Özel günlerde teslimat

Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

Ödemeyi nasıl yapacağım ?

1 - Kredi kartı : VISA veya MASTERCARD'ınızla çiçek siparişinizi verebilirsiniz. Kart bilgileriniz 128 bit SSL RapidSSL sertifikasıyla güvence altındadır. Siparişiniz hemen işleme alınacaktır.

2 - Havale / EFT : Siparişinizi tamamlarken Havale / EFT seçerseniz size verilecek hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz. Tutar hesaplarımıza geçince e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Siparişiniz en erken havale/EFT'yi takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır

3 - Telefonda kredi kartı : Siparişinizi tamamlarken telefonda kredi kartı seçerseniz, bizi telefonla arayarak kredi kartınızı telefonda vererek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz iş günleri mesai saatleri içinde telefonda kredi kartınızı verdiğiniz anda işleme alınacaktır.

Alıcı Yerinde Bulunmazsa?

Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine,sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

Adres ve Tarih Değiştirebilir miyim?

Siparişleriniz hazırlanmadığı ve yola çıkmadığı müddetçe bu hakkınız saklıdır. Adres değişikliği siparişiniz yola çıkmadan önce yapılabilir ve ücret talep edilmez.